Szanowni Państwo,
25 maja 2018 roku wchodzi w życie Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych ("RODO"), które nakłada na nas dodatkowe obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.

Polityka prywatności EDG BIURO KONSUTACYJNO-PROMOCYJNE gwarantuje ochronę danych osobowych, udostępnianych przez Państwa. Udostępnianie danych osobowych jest dobrowolne. Zamawiając u nas produkty podajecie nam Państwo swoje dane firmy nr NIP adres mailowy i numer telefonu. Posiadacie Państwo prawo do dokonywania zmian w umieszczonych przez siebie danych osobowych. Jeżeli nie chcecie Państwo otrzymywać ofert na wymienione powyżej usługi uprzejmie prosimy o przekazanie tej decyzji e-mailem zwrotnym klikając na link na samym dole tego e-maila "opuszczanie listy mailingowej". Wtedy też, usuniemy Państwa dane z bazy EDG BIURO KONSULTACYJNO-PROMOCYJNE Informujemy, że Państwa dane nie będą w jakikolwiek sposób udostępniane innym podmiotom gospodarczym ponieważ nie prowadzimy takiej współpracy i nie istnieje jakakolwiek zależność pomiędzy EDG BIURO a innymi firmami, sklepami internetowymi czy zakładami mogącymi rozsyłać oferty w postaci papierowej lub elektronicznej.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe informacje związane z implementacją RODO w EDG BIURO:

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest właściciel znaku handlowego i domeny internetowej EDG BIURO KONSUTACYJNO PROMOCYJNE, EZBIETA GOENIA 03-741 Warszawa, białostocka 9/113.

Skąd mamy Państwa dane?
Otrzymaliśmy je od Państwa w toku wieloletniej współpracy.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?
Napisz do nas. Poniżej dane kontaktowe:
adres e-mail: edg@edg.pl

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez EDG BIURO?
Przechowujemy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wystawiania potwierdzeń, przesyłania faktur oraz czuwania nad realizacją waszych zamówień.

Niniejszą wiadomość przesyłamy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.
Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Golenia
www.edg.pl

Opuszczanie listy mailingowej.
Aby opuścić listę mailingową wyślij do nas e-mail wpisując w tytule: "Proszę o wykasowanie mojego adresu z listy mailingowej". Kliknij aby wysłać maila >>
Biuro: Gnojno 62 B
06-100 Pułtusk
Mobile: (+48) 602 620 169
Mobile: (+48) 694 958 660
e-mail: edg@edg.pl