W czym się specjalizujemy

Analiza rynku, koncepcja, badania, projekt graficzny

Tworzymy nowe unikalne linie produktowe kosmetyków do kąpieli oraz środków do prania i sprzątania w ramach własnego zespołu projektowo wdrożeniowego. Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi Klientami już na etapie projektowania naszych produktów, bo wierzymy że taki model daje korzyści każdej ze stron.

Technologia, produkcja, outsourcing, kontrola jakości

Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne w ramach którego odbywa się produkcja niemalże całej naszej oferty środków do prania i sprzątania oraz część oferty kosmetycznej. Nasze produkty wytwarzamy również w innych certyfikowanych polskich fabrykach. Dzięki tak rozbudowanej sieci produkcyjnej oferujemy Klientom elastyczność oraz łatwy i szybki dostęp do naszej bogatej oferty.

Magazynowanie, dystrybucja, logistyka

Ponad 15000 miejsc paletowych i strategiczna lokalizacja naszych centrów logistycznych pozwalają nam realizować zlecenia niemalże z całego świata. Prowadzimy eksport towarów do krajów Europy, Azji, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie.

Akcje promocyjne, kampanie produktowe, monitoring rynku

W ramach współpracy oferujemy pakiet profesjonalnego wsparcia marketingowego naszej oferty produktowej zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych kanałach sprzedażowych. Nasze działania obejmują szeroko rozumiany trade marketing oraz działania komunikacyjne.

Kompleksowa obsługa, najlepsza oferta na rynku

dostepnosc_gold

DOSTĘPNOŚĆ
ASORTYMENTU

W stałej ofercie i pełnej dostępności posiadamy ponad 1200 indeksów. Każdego tygodnia wprowadzamy nowości, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

ceny_gold

KONKURENCYJNE
CENY

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach w najwyższej jakości. Nasza oferta to synergia obecnych potrzeb i oczekiwań konsumenta.

podejscie_gold

INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE

Każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Rozumiemy biznes i to, że każdy ma inne potrzeby. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb i możliwości naszych Kontrahentów.

dostawa_gold

SPRAWNA
DOSTAWA

Posiadając własne zaplecze logistyczne, możemy zagwarantować Państwu dostawy w bardzo szybkim czasie.

innowacja_gold

INNOWACYJNA
OFERTA

Wiemy jakie są obecnie trendy na rynku, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją!

NAPĘDZAMY BIZNES NASZYCH KLIENTÓW

Jesteśmy globalnym partnerem w zakresie kompleksowego projektowania, wytwarzania i dostarczania kosmetyków i dodatków do kąpieli oraz środków do prania i artykułów do sprzątania. Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju i wprowadzaniu nowych skutecznych i bezpiecznych produktów na rynek. Dzięki naszemu Know – How tworzymy ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb naszych Klientów. Posiadając własne profesjonalne centrum logistyczne zapewniamy optymalne rozwiązania dystrybucyjne naszych produktów do wszystkich kanałów sprzedażowych zarówno w Polsce jak i za granicą.