Kariera w EDG

W Europe Distribution Group dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz wykorzystania swoich największych atutów na każdym szczeblu zatrudnienia. W naszym zespole jest miejsce dla doświadczonych menadżerów i specjalistów, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę. Zatrudniamy ponad 60 osób w następujących obszarach: sprzedaż, zakupy, logistyka, eksport, marketing, finanse i księgowość i magazyn. Dajemy możliwość rozwoju w oparciu o wzajemne zaufanie, stabilność zatrudnienia i bezpieczeństwo. Możliwość udziału w ambitnych projektach, a także przyjazna atmosfera pracy sprawiają, że nasi pracownicy zostają z nami na dłużej. Dokładamy starań, żeby każdego dnia działać odpowiedzialnie i efektywnie jako jeden zgrany zespół. To, co nas wyróżnia to duża motywacja, wspólna wizja celu i umiejętność współpracy. Wiemy, że osiągnięcie sukcesu możliwe jest dzięki kooperacji całej firmy.

Dlaczego warto do nas dołączyć

W NASZEJ PRACY KIERUJEMY SIĘ ZASADAMI, KTÓRE POZWALAJĄ NA BUDOWANIE ZAUFANIA I PARTNERSTWA, A TAKŻE PROWADZĄ DO TWORZENIA ATMOSFERY WSPÓŁPRACY I KREATYWNOŚCI.

POZNAJ FAKTY, KTÓRE UTWIERDZĄ CIĘ W PRZEKONANIU,
ŻE Z NAMI WARTO PRACOWAĆ!

rozwoj_gold-black

DBAMY O ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Zatrudniamy w oparciu o doświadczenie i kompetencje. Tworzymy naszym pracownikom warunki, w których mogą wykorzystywać swój potencjał oraz mocne strony, otrzymują ciekawe i inspirujące zadania. Nowym osobom w naszej firmie zapewniamy odpowiednie wdrożenie. Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy, dlatego umożliwiamy naszym pracownikom udział w szkoleniach zewnętrznych i ciągłe podnoszenie swoich kompetencji.

zespol_gold-black

ZGRANY ZEPSÓŁ

Pracownicy są w centrum naszego systemu wartości. Aktywnie przeciwdziałamy mobbingowi i staramy się promować tworzenie kultury opartej na szacunku, otwartości i współpracy. Umożliwiamy pracę w otoczeniu wolnym od strachu przed nękaniem czy dyskryminacją.

pomagamy_gold-black

ZDROWIE TO PODSTAWA

Dbamy o zdrowie naszych pracowników każdego dnia. Oprócz benefitów takich jak dopłaty do okularów korekcyjnych, każdy pracownik ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Chętnie bierzemy także udział w prozdrowotnych akcjach społecznych. W ramach kampanii #WeźWolneOdRaka, pracownicy naszej firmy otrzymali jeden dodatkowy dzień płatnego urlopu wypoczynkowego na wykonanie badań profilaktycznych. Akcja ma na celu propagowanie regularnego wykonywania badań kontrolnych.

srodowisko_gold-black

DBAMY O ŚRODOWISKO

Troska o naszą planetę jest zapisana w DNA naszej organizacji. Fabryka, z którą współpracujemy na co dzień, nawet 50% energii czerpie z paneli fotowoltaicznych, wdraża też system zamkniętego obiegu wody oraz przygotowuje własną oczyszczalnię ścieków. Dzięki postawieniu na takie rozwiązania, produkcja nie oddziałuje negatywnie na środowisko, a przede wszystkim na ekosystem wodny. Produkty w naszej ofercie w dużej części posiadają również proekologiczny skład, dzięki czemu ograniczamy negatywne oddziaływanie między innymi na środowisko wodne naszej planety.

pomagamy_gold-black

POMAGAMY

Regularnie wspieramy najbardziej potrzebujących. Naszą pomoc otrzymują domy dziecka, domy opieki, szkoły podstawowe, czy też hospicja. Mając na uwadze panującą w kraju epidemię i poświęcenie personelu placówek medycznych, który staje na I linii frontu w walce z koronawirusem, wsparliśmy dolnośląskie szpitale i placówki zdrowia w zakresie posiadanych przez nas środków dezynfekcyjnych. Przekazane produkty miały za zadanie pomóc w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19.

atuty_gold-black

NASZE POZOSTAŁE ATUTY

– Kochamy włoską kuchnię! Regularnie odbywają się u nas dni włoskiej pizzy.
– Pod firmą zawsze znajdują się wolne miejsca parkingowe dla każdego pracownika.
– Dobry i niedrogi catering dojeżdża do nas każdego dnia.
– Pracownicy mają specjalne zniżki na produkty z oferty firmy.
– W organizacji czujemy się swobodnie, jesteśmy ze sobą na Ty, nie obowiązuje też żaden dress code.
– Lubimy się bawić – co roku organizowane są wyjazdy integracyjne oraz wigilie firmowe. Integrujemy się też przy mniejszych okazjach.

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy! Naszym kandydatom oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań, korzystne warunki współpracy adekwatne do posiadanych umiejętności, stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę! Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę w naszym zespole, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Etapy rekrutacji

Analizujemy te, które wpłyną do nas mailowo w ramach rekrutacji na dane stanowisko, jak i takie, które wysyłane są bez wskazania stanowiska.

Dokonujemy selekcji CV i wybieramy osoby najbardziej wpisujące się w nasze oczekiwania dotyczące danego stanowiska.

Kontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie i zadamy pytania ważne dla procesu rekrutacji.

Ostateczną weryfikacją będzie spotkanie w naszej siedzibie bądź, z przyczyn związanych z pandemią, poprzez wideokonferencję. W zależności od poziomu stanowiska, rozmowa kwalifikacyjna jest jedno lub dwuetapowa. (Rozmowa odbywa się bezpośrednio w biurze lub poprzez wideokonferencję).

Po rozmowie zgłaszamy się do wybranego kandydata i, w przypadku zgody na podjęcie współpracy, witamy w EDG!

Wszyscy kandydaci biorący udział w rekrutacji, bez względu na wynik, otrzymują od nas informację zwrotną.