Der Waschkönig z tytułem DOBREJ MARKI 2018!

Środki czystości spod marki Der Waschkönig dzięki swojej wysokiej jakości i skuteczności cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. To głównie dzięki nim, ale również poprzez zdobycie wysokich ocen w kryteriach plebiscytu, udało się uzyskać tytuł Dobrej Marki 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Okrycie Roku”.

„Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dziewiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.”

„Gorąco zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami marki Der Waschkönig C.G.. Gwarantujemy, że stawiając na te środki czystości będą Państwo w pełni zadowoleni z rezultatów ich stosowania.

    Leave a Reply