Europe Distribution Group na 10. Kongresie Rynku FMCG

Miło nam poinformować, że nasza firma – Europe Distribution Group Sp. z o.o. – uczestniczy w dniu dzisiejszym w 10. Kongresie Rynku FMCG w hotelu Hilton Double Tree w Warszawie. Jako autoryzowany dystrybutor: Der Waschkönig C.G., Herr Klee C.G., GlanzMeister, WäscheMeister czy WC Meister w Polsce, na swoim stanowisko pokazujemy przede wszystkim produkty tych marek.

Jak piszą sami organizatorzy:

„Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu).

Nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów biznesowych sprzyja dodatkowo unikalny system spotkań „face to face” przedstawicieli handlu z partnerami kongresu, aranżowanych przez organizatora. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają dotarcie do osób podejmujących decyzje, z którymi kontakt na co dzień jest utrudniony.

W ramach kongresu jest także organizowany prestiżowy plebiscyt Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. Co roku na łamach miesięcznika oraz na portalu wiadomoscihandlowe.pl pojawia się Kwestionariusz zgłoszeniowy, który wypełniają kandydaci. Co roku do konkursu zgłasza się kilkaset sklepów. Miło nam poinformować, że Król Prania jest jednym z fundatorów nagród w tym plebiscycie.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z dnia z naszego stoiska.

    Leave a Reply