Europe Distribution Group na międzynarodowych targach w Kolonii

Targi IAW, czyli Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych dwa razy w roku odbywają się w Niemczech w Kolonii. Są to najważniejsze europejskie targi produktów hurtowych, promocyjnych oraz najnowszych trendów w dziedzinie handlu. Nasi przedstawiciele mieli ogromną przyjemność wystawienia swojego stoiska i zaprezentowania oferty wszystkim odwiedzającym.

A tych było naprawdę sporo, bo aż kilka tysięcy w ciągu paru dni trwania wydarzenia (od 20 do 22 września). Powierzchnia dostępna dla wystawców i gości wynosiła ogromne 28 tysięcy m² i rozdysponowana została na dwie hale. Europe Distribution Group Sp. z o.o. wraz ze swoim zespołem z dumą prezentowała bogatą ofertę produktów Der Waschkönig, Herr Klee, Glanz Meister czy Wäsche Meister, które godnie eksponowały się na eleganckim stoisku.

Zainteresowanie wymienionymi wyżej markami okazało się ogromne, gdyż przy wystawie przez wszystkie dni było naprawdę tłoczno. Goście z chęcią zapoznawali się z ofertą, dopytywali naszych przedstawicieli o szczegóły współpracy. Udział w targach IAW był doskonałą okazją do promowania oferty jeszcze szerszemu gronu handlowców, hurtowników i importerów, gdyż to głównie dla takich firm organizowane są Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych.

Wszystkie dni upłynęły w bardzo miłej atmosferze, co bardzo dobrze rokuje na przyszłą, owocną współpracę z wieloma kontrahentami. Gwarantujemy też, że sprzedawane przez naszą firmę produkty pojawią się jeszcze niejednokrotnie na targach IAW, ale również innych, organizowanych w Polsce i za granicą. Do zobaczenia!

    Leave a Reply