Europe Distribution Group wyłącznym dystrybutorem marki JELP.

JELP – pierwsza na polskim rynku marka hipoalergicznych środków do prania ubrań dla dzieci – przekazała wyłączną dystrybucję swoich produktów firmie Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku, duńskie korzenie, synergia jakości, bezpieczeństwa i troski o skórę już od pierwszego dnia życia, to historia marki JELP, która w Polsce rozpoczęła się na początku lat 90-tych.

Zdecydowaliśmy wtedy, by stworzyć produkty najlepsze i najbezpieczniejsze na rynku dla małych dzieci i osób z problemami skórnymi. Tym sposobem JELP stał się pionierem produktów do prania dla dzieci i osób alergicznych, lub z delikatną skórą tworząc nową kategorię na polskim rynku, której po prostu wcześniej nie było – powiedział Peter Jorgensen – CEO BRØDR. JØRGENSEN A/S.

Dziś JELP, to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek wśród młodych mam i kobiet w ciąży. Od wielu lat chętnie sięgają po nią również osoby borykające się z problemami skórnymi, które szukają bezpiecznych, ale też sprawdzonych środków do prania. Alergie skórne i podrażnienia to coraz częstszy problem związany z używaniem środków piorących, dlatego JELP od zawsze konstruował swoje formuły uwzględniając potrzeby najbardziej wrażliwych klientów, nie tylko noworodków, ale też alergików. Ta swoista misja bezpieczeństwa i troski o skórę stały się dla JELPA impulsem do rozwoju.

Decyzja o powierzeniu dystrybucji firmie Europe Distribution Group – globalnemu dostawcy najwyższej jakości środków do prania i kosmetyków – ma na celu szeroko pojęty rozwój asortymentowy oraz dystrybucyjny, w tym eksportowy.

Zdajemy sobie sprawę, że przed nami dużo wyzwań i pracy. Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiej dystrybucji oraz budowanej od dekad wiarygodności marki JELP wierzymy, że jesteśmy w stanie rozwinąć
i uczynić ją globalnym znakiem rozpoznawalnym w całej Europie. Widzimy też potencjał w rozwoju nowych kategorii produktów, które pomogą nam zwiększyć jej rozpoznawalność. Mamy wieloletnie doświadczenie
w tym obszarze i jestem przekonany, że już wkrótce będziemy świadkami narodzin nowej marki JELP
. Krzysztof Górny CEO Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Dziś JELP oferuje trzy linie hipoalergicznych środków do prania i pielęgnacji ubrań. Linia 0+ to produkty od pierwszego dnia życia, stworzone z myślą o niezwykle wrażliwej i wymagającej skórze noworodków. Druga linia 1+ dedykowana jest dla nieco starszych dzieci, których skóra wciąż wymaga bardzo wysokiej ochrony. Trzecia to linia Family – coraz bardziej popularna i chętnie kupowana już nie tylko przez mamy, ale przede wszystkim przez osoby z problemami skórnymi, różnego rodzaju alergiami, dla których jakość i bezpieczeństwo używanych środków do prania jest kluczowa dla ich stanu skóry.

Europe Distribution Group jest globalnym partnerem w zakresie projektowania, wytwarzania i dystrybucji kosmetyków, dodatków do kąpieli oraz środków do prania i sprzątania. Od maja 2023 jest wyłącznym dystrybutorem marki JELP obsługującym wszystkie kanały sprzedaży: nowoczesny, tradycyjny, apteczny i e-commerce.

Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju i wprowadzaniu nowych skutecznych i bezpiecznych produktów na rynek. Dzięki naszemu Know – How tworzymy ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb naszych Klientów. Posiadając własne centrum logistyczne zapewniamy optymalne rozwiązania dystrybucyjne naszych produktów do wszystkich kanałów sprzedażowych zarówno w Polsce jak i za granicą. JELP jest dla nas marką z bardzo dużym potencjałem rozwojowym, o ugruntowanej pozycji na rynku, dlatego też planujemy intensywną ekspansję na nowe rynki i nowe kategorie. Krzysztof Górny CEO Europe Distribution Group.

    Leave a Reply