Nowa linia produktów GlanzMeister Platinum stworzona w zgodzie z naturą

Marka GlanzMeister stworzyła nową ekologiczną linię środków do zmywarki GlanzMeister Platinum. W ofercie znalazły się między innymi: biodegradowalne tabletki w samorozpuszczanej folii pakowanie w trzech wygodnych gramaturach oraz niezwykle wydajny żel w wygodnej butelce z okienkiem wizyjnym z podziałką.

Produkty GlanzMeister Plaitinum powstały w oparciu o zasadę poszanowania ekologii i w zgodzie z otaczającą naturą. Dowodem na to jest przyznany certyfikat Ecolabel poświadczający spełnienie wyśrubowanych norm ekologicznych. Brak w składzie zeolitów, fosforanów i mikroplastiku oraz opakowania nadające się do recyclingu to znak rozpoznawczy całej linii. Certyfikat Ecolabel jest dowodem na to, że środki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich oddziaływanie na środowisko było ograniczone do minimum.

Poszanowanie dla otaczającej nas przyrody idzie w parze z wysoką skutecznością produktów GlanzMeister Platinium. Nowy wysoce aktywny skład powoduje, że środki do zmywania działają już w 35 stopniach Celsjusza i doskonale radzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, nadają połysk, a także chronią naczynia przed korozją.

Europe Distribution Group jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki GlanzMeister nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach na całym świecie.

    Leave a Reply