Profesjonalny nabłyszczacz GlanzMeister do zmywarek!

GlanzMeister to marka dobrze znana naszym klientom z profesjonalnych produktów do zmywarki oraz ręcznego mycia naczyń. Do grona obecnych już preparatów dołączył zupełnie nowy – najwyższej jakości płyn nabłyszczający do zmywarki!

Gdy używamy zmywarki do mycia naczyń, musimy pamiętać o uzupełnieniu nabłyszczacza. Jest to bardzo ważny składnik, dzięki któremu nasze naczynia są błyszczące i pozbawione zacieków. Aby jednak być w pełni zadowolonym z efektów mycia, należy stosować środki profesjonalne, co do których mamy pewność, że bez najmniejszych problemów spełnią swoje funkcje. Takimi produktami są te sygnowane marką GlanzMeister.

Tytułowy nabłyszczacz, podobnie jak wprowadzone niedawno tabletki do mycia, jest produktem z najwyższej półki. Wyróżnia się formułą 3X POWER, dzięki której nie tylko nabłyszczone i pozbawione zacieków są naczynia szklane, ale również te metalowe – np. garnki czy patelnie. To jednak nie wszystko! Nabłyszczacz GlanzMeister dba o kondycję filtra zamontowanego w zmywarce, skutecznie wydłużając jego żywotność oraz wspomaga wysychanie naczyń. Wypróbuj produkty GlanzMeister i przekonaj się, że nie mają sobie równych!

    Leave a Reply