Sukces Felce Azzurra na polskim rynku

Nasza ponad 2-letnia współpraca z włoską marką Felce Azzurra zaowocowała znacznym zwiększeniem jej popularności na rynku, a polki pokochały produkty tego brendu. W 2021 roku EDG odnotowało aż 115% wzrost sprzedaży produktów Felce Azzurra w stosunku do roku poprzedzającego. Jako wyłączny dystrybutor marki w Polsce docieramy z jej ofertą do wielu sklepów na terenie całego kraju.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz środki do prania i pielęgnacji ubrań Felce Azzurra od ponad 50 lat tworzone są we Włoszech przez znany na całym świecie dom perfumeryjny Paglieri. Ta kultowa marka podbija teraz serca polskich konsumentek, które cenią nie tylko ich doskonałą jakość i wydajność, ale przede wszystkim ich zapach. Coraz częściej bowiem szukają na półce unikalnych i zdecydowanych perfumeryjnych aromatów.

„Nasza współpraca z Felce Azzurra zaowocowała dużym rozwojem sprzedaży produktów tej marki w Polsce. Rok do roku obserwujemy coraz większe zainteresowanie ofertą ze strony popularnych sieci, ale też mniejszych sklepów, drogerii i lokalnych hurtowni. Oferta bardzo dobrze odnalazła się również w sprzedaży e-commerce. Kosmetyki Felce Azzurra kupić można na tak popularnych platformach, jak makeup.pl, drogerienatura.pl czy eurochemia.com. W roku 2021 odnotowaliśmy aż 115% wzrost sprzedaży w stosunku do roku poprzedzającego.” – Krzysztof Górny, Prezes Zarządu Europe Distribution Group Sp . o.o.

Unikalne kompozycje zapachowe produktów do kąpieli, a także środków do prania i płukania zamknięte w eleganckich niebieskich butelkach można dziś kupić między innymi w sklepach sieci Auchan, Dealz czy Kaufland.

Na portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl pojawił się artykuł „Sukces włoskiej marki na polskim rynku. Polki pokochały Felce Azzurra”.

Serdecznie zachęcamy do lektury:

PRZECZYTAJ

    Leave a Reply