Topowe marki Perfetti Van Melle w portfolio brandów licencyjnych EDG

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że podpisaliśmy dwuletni kontrakt z firmą Pefetti Van Mele w ramach którego uzyskaliśmy licencję na brandy: Mentos i Fruit-Tella. W ramach kontraktu w ofercie EDG pojawią się w krótce przepiękne linie kosmetyków do kąpieli sygnowane tymi kultowymi brandami, takie jak: szampony, żele, steamery, kule musujące i wiele innych.

Po udanym debiucie naszych licencjonowanych kosmetyków do kąpieli dla dzieci nie zwalniając tępa pracujemy już nad kolejnymi nowościami, tym razem dla starszej grupy docelowej. Dzięki podpisanej umowie z PVM planujemy rozszerzyć ofertę na nową grupę dorosłych już konsumentów. Oferta kosmetyków do kąpieli w linii Mentos i Fruit-tella, która wkrótce pojawi się na sklepowych półkach zachwyci nie tylko designem, ale również jakością i unikalną – innowacyjną na rynku formułą. Pojawią się w niej oczywiście wyczekiwane produkty bez których większość z nasz nie wyobraża sobie codziennych rytuałów kąpielowych. Tuż obok soczystych, hipoalergicznych i pięknie pachnących szamponów i żeli do kąpieli pojawią się takie produkty jak steamery, kule musujące i wiele innych ciekawych innowacyjnych propozycji. – Weronika Wemberger Marketing Department Manager

Zapewne mało osób wie, że Polska miała gigantyczny wpływ na powstanie brandów Mentosa i Fruit-telli. Gdyby nie krakowski cukiernik i jego bezcenna receptura na cukierki do żucia, popularne dziś łakocie nie byłyby tak pyszne i soczyste. Tym samym jeszcze bardziej pękamy z dumy, że to właśnie my już w krótce zaprezentujemy nowe linie kosmetyków! W Europe Distribution Group mamy w sobie duszę odkrywcy i tak jak twórcy wyżej wspomnianych brandów – bracia Michael i Pierre Van Melle poszukujemy z chęci tworzenia czegoś wyjątkowego.

Naszym celem jest tworzenie oferty, dopasowanej do oczekiwań klienta, dzięki której zatroszczymy się o ich skórę, ale również w najwyższej trosce o kondycję naszej planety. Poprzez zrównoważoną produkcję oraz naturalne zawarte w naszych produktach składniki z powodzeniem możemy osiągnąć ten cel.

Dlatego też kosmetyki do kąpieli znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego, krótkim i czystym składem, w większości to produkty wegańskie i hipoalergiczne. Zamknięty obieg wody w procesie produkcyjnym, korzystanie z energii pochodzącej z własnych źródeł odnawialnych, czy wreszcie proekologiczny skład produktu to realne działania jakie podejmujemy dla ochrony środowiska w procesie produkcji naszych kosmetyków.

    Leave a Reply