Europe Distribution Group na 31 międzynarodowych targach IAW

Wspólnie z naszym partnerem biznesowym – spółką Clovin Germany – byliśmy obecni na 31 edycji międzynarodowych Targów Promocji i Importu Detalicznego IAW odbywającego się w dniach 14-16 września w niemieckiej Kolonii.

Podczas targów zaprezentowaliśmy niemalże całą ofertę Europe Distribution Group z kategorii środków do prania i sprzątania, w tym produkty takich marek , jak: Der Waschkönig, WcMeister, czy też GlanzMeister.

Po dwuletniej przerwie wymuszonej pandemią tegoroczna edycja gościła aż 200 wystawców oraz 5000 odwiedzających pochodzących z 52 krajów. Różnorodność targów IAW niesie ze sobą ogromny potencjał biznesowy. Obejmuje kluczowe segmenty i rynki niszowe, od kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych po artykuły gospodarstwa domowego, a nawet innowacyjne technologie do zastosowania w handlu detalicznym.

Co roku prezentujemy naszą ofertę eksportową – detergenty i środki czystości renomowanych marek, które zdobyły zaufanie setek naszych GlanzMeister klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Na naszym stoisku pojawiły się tegoroczne nowości, m.in.: środki do zmywarki GlanzMeister Platinium wyróżniające się certyfikatem Ecolabel, specjalistyczne żele do prania Der Waschkönig czy hipoalergiczne detergenty do prania ubranek dziecięcych sygnowane popularną bajką Psi Patrol.

Wierzymy, że tradycyjna forma targów daje większą możliwość do nawiązania nowych, jak i odświeżenia już istniejących relacji biznesowych. Odbyliśmy wiele ważnych rozmów i pozyskaliśmy dużo interesujących kontaktów, a całe wydarzenie zaliczamy do bardzo udanych.

    Leave a Reply