Nowa linia licencjonowanych kosmetyków do kąpieli dla dzieci z postaciami z najpopularniejszych na świecie bajek już w ofercie EDG

Europe Distribution Group Sp. z o.o. podpisała kontrakty na licencje najpopularniejszych na świecie bajek dla dzieci. Są to: Psi Patrol, Świnka Peppa, My Little Pony, Transformers, PJ Mask, Nerf, Play – Doh i Bing.

W ramach pozyskanych licencji stworzone zostaną dedykowane linie kosmetyków do kąpieli dla dzieci we wszystkich wskazanych wyżej brendach. W naszej ofercie pojawią się między innymi szampon i żel 2w1, mydło do mycia rąk, pianki do kąpieli, pomadki do ust, perfumy, musujące kule, a także coraz bardziej popularne na rynku: pianotwory, barwinki czy też galaretka i ciastolina do kąpieli. Wszystko sygnowane postaciami z ulubionych przez nasze dzieci bajek.

Na rynku odbywa się właśnie premiera naszej nowej linii kosmetyków do kąpieli dla dzieci wyprodukowanej na licencji Psi Patrol. Oprócz urzekającej, kolorowej, zachęcającej do kupna grafiki, na której widnieją postaci z jednej z najpopularniejszych w Polsce bajek, w bogatej ofercie znajdują się produkty takie jak: galaretka i ciastolina do kąpieli, pianotwory, kąpielowe pastylki barwiące wodę – zwane potocznie barwinkami, kule musujące z naturalnymi olejkami z awokado i pestek winogron, czy też wilgotne chusteczki do pielęgnacji buzi i rączek z naturalnym pH, bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. W przypadku tej licencji, oprócz kosmetyków, w naszej ofercie znalazła się także linia detergentów Der Waschkönig Sensitive, a w niej: proszek, żel oraz kapsułki.
To, co wyróżnia ofertę Europe Distribution Group to dbałość o szczegóły, nie tylko na etapie projektowania bajkowych opakowań czy też formy produktu, ale przede wszystkim składu. Dlatego też kosmetyki do kąpieli znajdujące się w naszej ofercie takie jak np.: żel i szampon 2w1, czy też mydło do mycia rąk to produkty hipoalergiczne z wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego – w przypadku szamponu i żelu 2w1 to aż 96,6%, a w przypadku mydła do mycia rąk 95,7%, nie zawierające składników takich jak SLS, SLES, parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego czy silikonów. W ich składzie znajdziemy natomiast: aloes, pantenol, proteiny mleka czy glicerynę. Wszystkie kosmetyki są przebadane dermatologiczne i rekomendowane dla dzieci od 3 roku życia.

    Leave a Reply