Europe Distribution Group podjęło współpracę z Natalią Siwiec w ramach promocji marki Felce Azzurra

We wrześniu spółka Europe Distribution Group rozpoczęła współpracę z Natalią Siwiec na działania promocyjne dla włoskiej marki Felce Azzurra. EDG jest wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na Polskę. Znana i lubiana influencerka promować będzie produkty kosmetyczne Felce Azzurra na swoim oficjalnym kanale na Instagramie. Wizerunek Natalii Siwiec spółka EDG wykorzystywać będzie w celu realizacji własnych działań promocyjnych, zarówno w kanałach online jak i w materiałach drukowanych aż do końca roku 2021.

Felce Azzurra – która w języku włoskim oznacza niebieską paproć, to marka stworzona przez dom perfumeryjny Paglieri, należąca do grona najbardziej renomowanych marek kosmetycznych we Włoszech. Ponad 140 lat temu w laboratorium Paglieri Esenza Autentica senselierzy tworzyli unikatowe pachnidła, które trafiały do eleganckich perfumeryjnych flakonów. Właściciele Paglieri mieli jednak poczucie niedosytu – ich ambicją było stworzenie produktów, dzięki którym każdy będzie mógł cieszyć się cudownymi zapachami, poruszającymi emocje oraz przywołującymi wspomnienia. W ten sposób prawie sto lat temu powstała Felce Azzurra – pierwotnie jako nazwa wody toaletowej, której ogólnoświatowy sukces podważył dotąd niezachwianą pozycję francuskiej branży perfumeryjnej. Stało się to początkiem wielkiej zmiany i otworzyło drzwi do dynamicznego poszerzania oferty marki. Dziś Felce Azzurra posiada w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji ciała, jak również środki do prania i produkty do sprzątania.

Wśród bogatej linii kosmetycznej znajdziemy min.: olejki pod prysznic, żele do mycia ciała, żele pod prysznic, mydła w płynie, mydła w kostce, płyny do higieny intymnej, antyperspiranty, dezodoranty, ale także szampony, balsamy do ciała, czy też talki. Na uwagę zasługuje linia kosmetyków BIO – stworzona w 98 % ze składników pochodzenia naturalnego. Dla osób które marzą, by ich ubrania pachniały włoskimi perfumami, marka ma w swojej ofercie: płyny do prania i płukania, koncentraty do płukania oraz, coraz bardziej popularne, perełki do prania. Włoskie akcenty odnajdziemy także w dedykowanej linii zapachowej do domu, wśród której są min.: elektryczne odświeżacze powietrza, patyczki zapachowe, odświeżacze powietrza w sprayu i w żelu.

Więcej informacji o marce Felce Azzurra:

https://felceazzurra.pl

    Leave a Reply